Az alapító kvartett üdvözletét küldi és muglimentesítési intézkedések keretében biztosítja az ide látogató mágusok és varázslények háborítatlan nyugalmát. Kellemes időtöltést kíván Roxfort diaries vezetősége.
Az alapító kvartett üdvözletét küldi és muglimentesítési intézkedések keretében biztosítja az ide látogató mágusok és varázslények háborítatlan nyugalmát. Kellemes időtöltést kíván Roxfort diaries vezetősége.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

  Levélszállítás

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Admin
Admin



Hozzászólások száma : 332
Csatlakozás ideje : 2012. Apr. 07.

 Levélszállítás Empty
TémanyitásTárgy: Levélszállítás    Levélszállítás I_icon_minitimeCsüt. Aug. 08, 2013 3:19 pm

Levélszállítás


  • Magánlevél
  • Baráti meghívók
  • Nem hivatalos szerepet betöltő levelek
Vissza az elejére Go down
https://roxfortdiaries.hungarianforum.com
Admin
Admin



Hozzászólások száma : 332
Csatlakozás ideje : 2012. Apr. 07.

 Levélszállítás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Levélszállítás    Levélszállítás I_icon_minitimeCsüt. Aug. 08, 2013 3:56 pm

RoseMary Diggory
Abszol Út, Magnólia sétány 3/2


Drága Rosie,
Attól tartok, visszavonhatatlanul igazad volt. Mindenben. Roxfort még a víz alatt is utolért. Àlmomban sem gondoltam volna, hogy ebben az életben még valaha látni fogom Edward-ot és Kevin-t. Bizony, Rosie, a jó öreg nőcsábász Eddie-t és az exmardekáros Kevin-t. Mondjunk Kevin itt tök jó fejnek tűnik. Azt hiszem, őt is nyomaszthatta Roxfort. De. Nekem ugyanazokkal a problémákkal kellett szembesülnöm. Nem tudok bulizni és szűz vagyok. Szinte látom magam előtt az arcod, ahogy mosolyra húzod a szád és végül elneveted magad a béna nővéreden. Lássuk be, joggal nevetsz ki. Talán te emlékszel Sally-Mea Flamel-re, nos, ő is ide jár. Szent célul tűzte ki, hogy buliról bulira cipel, és kerít egy hím egyedet, aki megszabadít az átkomtól. (a szüzességemtől). Gondolom, fölösleges volt leírnom a zárójeles részt, amúgy is tudod.
Hogy vagy, Rosie? Jól megy a sorod? Piszkosul hiányzol és Franky is. Ugye otthon minden rendben? Anyáék is hiányoznak, de ezt biztos tudják. Egyébként innen csak egy féle képpen lehet kijutni, ha képes leszek egy speciális transzformáciòra. Látogatókat sem fogadhatunk. Mint egy börtön a varázslatos tenger alatt...
Bárcsak itt lennél, de tudom, neked most arra van szükséged, hogy éldd a saját életed. Szeretném, ha tudnád, nagyon büszke vagyok rád. Mindig csodáltalak, hogy képes vagy vállalni önmagad, és lazán tudsz bulizni.
Jaj még valami eszembe jutott, említetettek egy bizonyos Newmann professzort, aki állítòlag hallott ròla, hogy anyánk tanárhoz ment feleségül, és emiatt számítanom lehet a közeledésére... Szerinted mennyire lehet ez pletyka? Miért hiszik azt, hogy szükségem lenne a professzor közeledésére?
Ááá... annyira zavaros minden.
Remélem, írsz nekem. Nagyon vigyázz magadra. Szeretlek Hugi.
Caren

Caren Diggory
Nemzetközi Ramórakutató Intézet
Vissza az elejére Go down
https://roxfortdiaries.hungarianforum.com
Admin
Admin



Hozzászólások száma : 332
Csatlakozás ideje : 2012. Apr. 07.

 Levélszállítás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Levélszállítás    Levélszállítás I_icon_minitimeHétf. Aug. 12, 2013 10:06 pm

Caren Diggory
Nemzetközi Ramórakutató Intézet


Levél az elveszett Szűzhöz!
Ne haragudj, de irtó hülye helyzetekbe tudsz kerülni, de talán végre Te is belátod, hogy ami elől elmenekültél, amiért egy távoli egyetemet választottál, azt nem hagyhatod itthon. Nem értelek Caren. Miért akarsz más lenni? Mindened megvan. Szép vagy, okos, na jó, ha szóba kerül a buli, úgy festesz, mint aki karót hord a seggében.
Remélem Flamel kimozdít a besavanyodott kis világodból. Elkezdhetnél élni. Egyébként most hogy írod, nem emlékszem az arcára, de Carrow vele példálózott, ha ép nem veled hasonlítgatott össze.
Ed még mindig szívdöglesztő? Ha már a szüzesség, van egyáltalán valakid? Nem ártana az alapoknál kezdeni, tudod kell hozzá egy pasi meg egy csaj.
Otthon gondolom mindenki jól van. Nem járok haza, és ők sem keresnek. Még mindig vissza akarnak dugni egy suliba, de köszönöm szépen, jó nekem pincérnőként. Egyébként órákat fogok venni Savage professzortól. A minap futottam vele össze melóból hazafelé.
Apropó tanár. Komolyan?! Mi ez? Családi vállalkozás? Szerintem csak cukkoltak, de ha mégsem, akkor is két ember kell hozzá. Ne is figyelj oda erre a Newmannre.
Magadra viszont nagyon vigyázz, bár nem is tudom, van e mitől félteni.
Jó raboskodást a luxus celládban.
Ölel, az irigy húgod.

RoseMary Diggory
Abszol Út, Magnólia sétány 3/2
Vissza az elejére Go down
https://roxfortdiaries.hungarianforum.com
Chris Taylor

Chris Taylor


Hozzászólások száma : 105
Csatlakozás ideje : 2012. Apr. 08.

 Levélszállítás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Levélszállítás    Levélszállítás I_icon_minitimePént. Aug. 30, 2013 4:18 pm

Cassidy Bening Taylor
Titkos cím.


Kedves Cassidy!

Egy ideig még távol leszek, de nagy előrelépést értem el Nik felgyógyulása érdekében. Nem térek vissza, amíg nem találom meg a megoldást. Mint azt a lapokból is olvashattad, már nem kötnek kötelességek a Minisztérium felé, ezért minden erőmmel a probléma megoldásán tudok dolgozni. Megígérem, hogy minden rendben lesz, tarts ki!

Chris Taylor
Ismeretlen cím.
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin



Hozzászólások száma : 332
Csatlakozás ideje : 2012. Apr. 07.

 Levélszállítás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Levélszállítás    Levélszállítás I_icon_minitimeKedd Szept. 17, 2013 12:25 pm

Caren Diggory
Nemzetközi Ramórakutató Intézet


Drága Rosie,
Remélem, hazajössz az öcsénk születésnapi partyjára. Anya hetek óta lázban ég, nagyon vár téged is.
Természetesen aranyvérű társasággal számolj. Nagyon komolyan veszik ezt mostanában.
Nem fogod elhinni, kivel futottam össze tegnap Silverfoxba, Lasher Malfoyjal és Svetlana Petrovaval. Ha éltél még jó pasit, mint Lashet, úúú, csak kár, hogy Malfoy.
Amint túljutottunk a bemutatkozáson, leléptem.
Veled minden rendben, hugi?

Ölel, szerető nővéred, Caren.


RoseMary Diggory
Abszol Út, Magnólia sétány 3/2
Vissza az elejére Go down
https://roxfortdiaries.hungarianforum.com
Admin
Admin



Hozzászólások száma : 332
Csatlakozás ideje : 2012. Apr. 07.

 Levélszállítás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Levélszállítás    Levélszállítás I_icon_minitimeSzomb. Okt. 05, 2013 10:28 pm

Caroline Bening Renoir
Marseille, Franciaország
Rue Reine Élisabeth 17


Drága Caroline,
Gyakran gondolok rátok. Patricia a minap írt egy levelet, természetesen, hogy elmesélje az újabb sikeres földvásárlást. Gratulálok az újbóli nyereséges évhez, és kívánom a legjobbakat a folytatáshoz.
Marsaille csodálatos vidék. Damien, nem titkolt szándékkal a napokban utazik. Gyönyörű helyszín lesz a birtok, a szőlőskertekkel övezett dombok és mennyei franciakertek a leánykéréshez. Hamarosan újra látjuk egymást.
Add át üdvözletemet a családodnak.
Cassidy


Cassidy Bening Taylor
Angliai peremvidék
Lestrange birtok
Vissza az elejére Go down
https://roxfortdiaries.hungarianforum.com
Perselus Piton




Hozzászólások száma : 36
Csatlakozás ideje : 2012. May. 14.
Tartózkodási hely : a túlvilàg

 Levélszállítás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Levélszállítás    Levélszállítás I_icon_minitimeSzomb. Okt. 19, 2013 3:00 pm

Paul Turner
Newcaslte, Anglia
Leicester road 172/A


Üdv Paul,

Sosem gondoltam, hogy valaha bármiben is hozzád fogok fordulni, de mint tudjuk, Merlin útjai kifürkészhetetlenek, és mindig van új a Nap alatt.
Részleteket a faházban.

Hit
Vissza az elejére Go down
Perselus Piton




Hozzászólások száma : 36
Csatlakozás ideje : 2012. May. 14.
Tartózkodási hely : a túlvilàg

 Levélszállítás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Levélszállítás    Levélszállítás I_icon_minitimeSzomb. Okt. 19, 2013 3:10 pm

Cassidy Bening
Lestrange Birtok


Kedves Cassy,

Szívből gratulálunk Cathy eljegyzéséhez, és sok boldogságot kívánunk nekik.
Távolmaradásom nagyon egyszerűen magyarázom, nem akartalak kínos helyzetbe hozni a "krém" előtt.
Az ajándékot postáztuk, bízom benne, elnyeri a lányod és leendő vejed tetszését.

Ölel barátnőd,


Molly McDonald Diggory
Diggory-McDonald Birtok
Vissza az elejére Go down
Perselus Piton




Hozzászólások száma : 36
Csatlakozás ideje : 2012. May. 14.
Tartózkodási hely : a túlvilàg

 Levélszállítás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Levélszállítás    Levélszállítás I_icon_minitimeCsüt. Márc. 20, 2014 11:39 pm

Rita Vitrol
titkos


Drága Néném,

Sajnos igazad volt. A nagy valóban olyan, amilyennek leírtad. Elmondásod alapján jók voltak a megérzéseid, valóban jó emberismerő vagy. Alig várom, hogy találkozzunk.

Robert Vitrol
Roxfort Boszorkány-és Varázslóképző Szakiskola
Vissza az elejére Go down
Perselus Piton




Hozzászólások száma : 36
Csatlakozás ideje : 2012. May. 14.
Tartózkodási hely : a túlvilàg

 Levélszállítás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Levélszállítás    Levélszállítás I_icon_minitimeVas. Aug. 17, 2014 11:31 am

RoseMary Diggory
Abszol Út, Magnólia sétány 3/2


Drága Húgom!

Képzeld el, beleszerettem Evan-be. Annyira hihetetlen, hogy ki merem mondani, és olyan csodálatos érzés!
El is vittem anyáékhoz, mert meg akarta kérni anyáéktól is a kezem, de szörnyű dolog fogadott bennünket. Apa tajt részegre itta magát, és anya is eléggé furán viselkedett. Meg valami olyasmit kérdezett apa tőlem, hogy én is terhes vagyok-e. Nem értettem, miért kérdez tőlem ilyet, és arra a kérdésemre se válaszoltak, hogy ki vár gyereket.
Jaj Rosie, úgy hiányzol! Annyi mindent szeretnék veled megbeszélni, milyen ruhát vegyek fel, milyen legyen a hajam, és mi lesz velünk ezután.
Tudnod kell, ahol otthonom lesz, számodra is mindig lesz hely.
Nagyon szeretlek!

Ölellek.


Caren Diggory
Ramora Kutató Intézet
Vissza az elejére Go down
Perselus Piton




Hozzászólások száma : 36
Csatlakozás ideje : 2012. May. 14.
Tartózkodási hely : a túlvilàg

 Levélszállítás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Levélszállítás    Levélszállítás I_icon_minitimePént. Dec. 05, 2014 7:24 pm

RoseMary Diggory
Abszol Út, Magnólia sétány 3/2


Drága Rosie

Nagyon aggódom Érted. Nem írtál, és nem talállak. Hova tűntél? Senki nem tud semmit. Kérlek, üzenj. Ha bármi baj van, kérlek, szólj, hadd segítsek. Nagyon szeretlek!

Ölellek

Caren Diggory
Ramora Kutató Intézet


Vissza az elejére Go down
Admin
Admin



Hozzászólások száma : 332
Csatlakozás ideje : 2012. Apr. 07.

 Levélszállítás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Levélszállítás    Levélszállítás I_icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 8:23 pm

Chris Taylor
Rue Saint Anne, New Orleans, Louisiana
Egyesült Államok


Egyetlen, de annál jobban imádott Keresztapám,

Életem legfájdalmasabb, legijesztőbb és legmegrázóbb néhány napján vagyok túl. A legfurcsább mégis talán az, hogy sosem voltam boldogabb; ezért ne haragudj, hogy csak most írok, egy percre sem tudtam magára hagyni ezt az aprócska lényt. Azon kaptam magam hogy csak nézem őt, etetem, tisztába teszem és szeretem. Feltétel nélkül szeretem. Olyan mintha... keresem a szavakat, de nem tudom mi írhatná ezt le. Mintha eddig sötétben tapogatóztam volna, és most minden egyszer csak fénybeborult. A neve kézenfekvő volt, Lumiére. Francia név, Piere választotta. A jelentése, fény. Ha megismered, Te is megérted majd miért.
Tudod, nagyon hiányzol ám. Nélküled nagyon magányos voltam, csak Piere és családja, a legjobb szomszédok a világon, tartották bennem a lelket. Csak akartam hogy tudd, többé nem vagyok egyedül és nem kell aggódnod. Jól vagyunk. Szörnyű kismama voltam, de jóvá teszek mindent.
Tudom, nem írhatod meg mit csinálsz, és kivel. Csak annyit írj, hogy jól vagy és boldoggá teszed lökött keresztlányodat.

Ui: ezt a képet Agatha készítette, Piere, Lümi és remélem engem még felismersz.

Szeretlek, Rosie




 Levélszállítás SachaOlliveIslaSP_468x610




RoseMary Diggory
Cotswolds, Fúriafűz köz 23.
Vissza az elejére Go down
https://roxfortdiaries.hungarianforum.com
Chris Taylor

Chris Taylor


Hozzászólások száma : 105
Csatlakozás ideje : 2012. Apr. 08.

 Levélszállítás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Levélszállítás    Levélszállítás I_icon_minitimeHétf. Jan. 25, 2016 8:27 pm

CEDRIC DIGGORY ÉS KEDVES NEJE; SCORPIUS MALFOY ÉS GYERMEKEI; NATALIE MCKENNA; FRANK STEVENS ÉS GYERMEKEI; RABASTAN LESTRANGE; DEAN LAMBERT; MARK FROST; ERIC SAVAGE; SALLY MAE FLAMEL; EVAN ROTHBART ÉS KEDVES NEJE


 Levélszállítás Egbmvo



TRISTAN- ÉS AURORA DE MARTEL,
DE MARTEL BIRTOK
LONDON AVE. 12.


A hozzászólást Chris Taylor összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Jan. 28, 2016 2:05 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Chris Taylor

Chris Taylor


Hozzászólások száma : 105
Csatlakozás ideje : 2012. Apr. 08.

 Levélszállítás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Levélszállítás    Levélszállítás I_icon_minitimeHétf. Jan. 25, 2016 9:44 pm

ROSE MARY DIGGORY
COTSWOLDS, FÚRIAFŰZ KÖZ 23


 Levélszállítás 2360r4

Imádott Keresztlányom, Rosie!

Köszönöm a képet! Megmelengette a szívem ezekben a sötét időkben és gyász perceiben. Gyönyörűek vagytok és örülök, hogy zökkenőmentesen veszed az eléd gördülő akadályokat. Büszke vagyok rád!

Én jól vagyok, bár a napokban most először vagyok józan, miközben a levelet írom neked. Az élet itt New Orleansben több mint jó. Az Egyesült Államokba nem követhetnek Anglia aurorjai, a fejvadászok pedig nem jelentenek kihívást sem nekem, sem Josephnek. Biztonságban vagyok/vagyunk. Most, hogy már nincs Cassidy, nincs miért visszatérnem Angliába. Végeztem velük. Életem hátralevő részét itt tervezem leélni.


 Levélszállítás 10qyzcj


Az utcák tele vannak élettel. Hol egy felvonulás, hol egy jazz fesztivál. Kultúra, művészet. Ó mennyire szeretnéd. Ami azt illeti, szívesen vendégül látnánk titeket, ha esetleg erre tart az utad valamikor. Csalogatásképp, küldök néhány képet hátha felkelti az érdeklődésed.


 Levélszállítás 2q2hi6t


Csókollak benneteket sokszor!
Keresztapád,
Chris.


CHRIS TAYLOR
RUE SAINT ANNE, NEW ORLEANS;
LOUISIANA, EGYESÜLT ÁLLAMOK
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





 Levélszállítás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Levélszállítás    Levélszállítás I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Levélszállítás
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Roxfort diaries :: Bagoly posta-
Ugrás: